Åbningstider

Mandag – torsdag: 7:30  – 15:00 
Fredag: 7:30 – 12.30

Besøg os

Speedtsberg A/S
Grimhøjvej 14
DK-8220 Brabrand, Aarhus



Team Speedtsberg

Susanne Speedtsberg

Salg og kreativ direktør

+45 2423 4488

sus@speedtsberg.com


Carsten Speedtsberg

CEO

carsten@speedtsberg.com

Mette Sandgaard

Administration

mette@speedtsberg.com

Mai-Britt Laursen

Bogholderi

mai-britt@speedtsberg.com


Trine Rose

Kundeservice

trine@speedtsberg.com


Lis Johansen 

Kundeservice og sælger
Jylland og Nordtyskland

+45 3061 6236

lis@speedtsberg.com


Kis Poulsen

Sælger 
Sjælland og Sydsverige

+45 2911 9009

kis@speedtsberg.com

Annette Olesen

Sælger
Jylland og Fyn

+45 3021 2888 

annette@speedtsberg.com

Tone Hicks 

Sælger
Norge og Nordsverige

+47 4832 8021 

tone@speedtsberg.com


Annie Bull
Salgschef Tyskland


Cliff Stromeier

Sælger
Nord- og sydtyskland

+49 177 73 48 687

cliff.stromeier@t-online.de

Annette Bjørk  

Produktchef

abjoerk@speedtsberg.com


Henriette Meineche 

Indkøber

henriette@speedtsberg.com

Anita Siwek 

Indkøbselev

anita@speedtsberg.com


Alan Rasmussen

Indkøber

ruobing@speedtsberg.com

Alan Rasmussen

Lager

alan@speedtsberg.com

Allan Jakobsen 

Lager

Karsten Opager

Lager



Mandag - torsdag 7.30-15.00 & fredag 7.30–12.30